Ιδρύθηκε το 2011 με την έκθεση «..λάστρα και καλέμι….» το «Δίκτυο Πολιτιστικής Συνεργασίας», με πρωτοβουλία του AIAL (Πολ. Συλ. Λέρος) υπό την αιγίδα της Ιταλικής Πρεσβείας στην Αθήνα, προκειμένου η διοργάνωση των Πολιτιστικών Εκδηλώσεων να γίνεται με τη συνεργασία των τοπικών Αρχών…
όπως αναφέρεται στο Δελτίο Τύπου…
*************************
Ενημέρωση Μάιος 2018 – * ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ *
*************************
– 27.06.2019 – *AIAL*
*************************
Ιδρύθηκε το 2011 με την έκθεση «..λάστρα και καλέμι….» το «Δίκτυο Πολιτιστικής Συνεργασίας», με πρωτοβουλία του AIAL (Πολ. Συλ. Λέρος) υπό την αιγίδα της Ιταλικής Πρεσβείας στην Αθήνα, προκειμένου η διοργάνωση των Πολιτιστικών Εκδηλώσεων να γίνεται με τη συνεργασία των τοπικών Αρχών…
όπως αναφέρεται στο Δελτίο Τύπου…
![gr rete](https://ilfaro.gr/wp-content/uploads/2011/11/gr-rete-408x132.jpg)
*************************
![](https://ilfaro.gr/wp-content/uploads/2022/09/IMG_riunone-Leros.jpeg)
Ενημέρωση Μάιος 2018 – * ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ *
*************************
– 27.06.2019 – *AIAL*
*************************